Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak

Search using first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PEJABAT KETUA PUSTAKAWAN
Ts. Noor Hidayat Bin Adnan Ketua Pustakawan   norhi567@uitm.edu.my 03-5544 2006
Norizma Azdalita Binti Abd Aziz Pembantu Setiausaha Pejabat Setiausaha norizma7460@uitm.edu.my 03-5544 2288
JABATAN PENTADBIRAN ORGANISASI
Hani Liza Binti Norfin Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Jabatan hani@uitm.edu.my 03-5544 3776
BAHAGIAN DASAR & PERANCANGAN STRATEGIK
Azura Binti Mohamad Hashim Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian azura944@uitm.edu.my 03-5544 8313
Unit Dasar & Kualiti
Nor Azwani Binti Mohamad Pustakawan Kanan Ketua Unit azwani8102@uitm.edu.my 03-5544 8312
Seri Ida Idayu Binti Sarffuddin Pembantu Pustakawan Staf seriidayu@uitm.edu.my 03-5544 3766
Murni Binti Othman Pembantu Pustakawan Staf murniothman@uitm.edu.my 030-5544 4090
Unit Pengurusan Data
Laily Hafidzun Binti Sukri Pustakawan lailyhafidzun@uitm.edu.my 03-5544 3757
Zuraidah Binti Md Hassan Pembantu Pustakawan Staf zuraidah45@uitm.edu.my 03-5544 4090
Unit Latihan
Norazlin Binti Mohd. Yusof Pustakawan Kanan Ketua Unit norazlin305@uitm.edu.my 03-5544 3778
Nur Lian Binti Abd Halid Pembantu Pustakawan Staf nurlian9597@uitm.edu.my 03-5521 3758
Unit Pengurusan Sumber Manusia
Mohamad 'Ammar Arsyad Bin Zainal Abidin Pegawai Eksekutif Ketua Unit ammar_arsyad@uitm.edu.my 03-5544 3702
Nurul Nadiah Binti Harun Pembantu Pustakawan Staf nnadia8373@uitm.edu.my 03-5544 3701
03-5544 4094
Muhammad Firdaus Bin Mat Zainal Pemandu Staf firdausmat5708@uitm.edu.my 03-5544 3702
JABATAN PERANCANGAN DAN PEMBANGUNAN PERPUSTAKAAN
Ahamad Zuber Bin Mohamed
Timbalan Ketua Pustakawan Kanan
Ketua Jabatan
ahamad@uitm.edu.my
03-5544 3796
BAHAGIAN SUMBER BERCETAK
Dr. Hjh Zalifah Binti Awang Zakaria Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian zalifah801@uitm.edu.my
Unit Pesanan Bahan
Siti Aishah binti Sadan Pustakawan Kanan Staf sitia438@uitm.edu.my 03-5544 3725
Jaz Norfazuna Binti Jaafar Pustakawan Staf norfazuna2335@uitm.edu.my 03-5543 5797
Mohamad Komiri Bin Surono Pembantu Pustakawan Kanan Staf mkomiri842@uitm.edu.my 03-5543 5798
Staf 03-5544 3772
Mohd Izwan Bin Ismail Pembantu Pustakawan Staf izwan786@uitm.edu.my 03-5544 3723
Abdul Muhsin Bin Abd Rasid Pembantu Pustakawan Staf muhsin8586@uitm.edu.my 03-5544 3779
Ahmad Shafik Bin Rosli Pembantu Pustakawan Staf ahmadshafik@uitm.edu.my 03-5544 3779
Muhamad Nasir Bin Roslan Pembantu Pustakawan Staf nasir_roslan@uitm.edu.my 03-5544 3779
Nur Azini Binti Azman Pembantu Pustakawan Staf nur_azin@uitm.edu.my 03-5544 3773
Siti Khadijah Binti Hussin Pembantu Pustakawan Staf skhadijah0470@uitm.edu.my 03-5544 3611
Unit Hadiah dan Pertukaran
Eza Eliana Binti A Wahid Pustakawan Kanan Ketua Unit eza080@uitm.edu.my 03-5543 5792
Hidzir Bin Md Amin Pembantu Pustakawan Kanan Staf hidzir653@uitm.edu.my 03-5544 3780
Marlia Hanie Binti Md. Said Pembantu Pustakawan Kanan Staf marlia299@uitm.edu.my 03-5544 3780
Unit Imbangan Bahan dan Pelupusan
Asmah Binti Sabtu Pustakawan Kanan Ketua Unit asmah640@uitm.edu.my 03-5544 3722
Mohamad Asfar Bin Koronay Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf moham162@uitm.edu.my 03-5521 1346
BAHAGIAN SUMBER ELEKTRONIK
Aznur Umiza Binti Abu Kasim @ Abu Kassim Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian aznurumi@uitm.edu.my 03-5544 3727
Unit Pangkalan Data dan Ebook
Norhamimi Binti Othman Pustakawan Kanan Ketua Unit mimi537@uitm.edu.my 03-5521 1702
Zuhaslinda binti Sulaiman Pustakawan Kanan Staf zuhaslinda@uitm.edu.my 03-5544 3777
Nik Nurshihah Binti Muhamad Pembantu Pustakawan Staf nurshihah@uitm.edu.my 03-5544 3795
Mohd Aizat Farhan B. Sayfol Anuar Pembantu Pustakawan Staf aizat9610@uitm.edu.my 03-5544 3795
Unit Kewangan
Hanani Binti Rojikin Pustakawan Kanan Ketua Unit hanani_rojikin@uitm.edu.my 03-5544 4096
Afidah Binti Mudzamil Pegawai Eksekutif Kanan Staf afida434@uitm.edu.my 03-5544 3703
Fatimah Munirah Binti Shafii Pembantu Pustakawan Kanan Staf fatimah849@uitm.edu.my 03-5544 3705
Rusinorhelmi Bin Mohamad Sukur Pembantu Pustakawan Kanan Staf rusinor470@uitm.edu.my 03-5544 3706
Mohd Norsam bin Yakup Pembantu Operasi Staf norsam@uitm.edu.my 03-5544 3707
Unit Fasiliti
Mohamad Afnan Ismail Penolong Jurutera Ketua Unit afnan@uitm.edu.my 03-5544 3710
Shaiful Akhuan Bin Mohd Jusoh Penolong Jurutera Staf shaiful493@uitm.edu.my 03-5544 3750
Jamaluddin Bin Jukari Penolong Jurutera Staf jamal491@uitm.edu.my 03-5544 3750
JABATAN PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Jamalludin Bin Sulaiman Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Jabatan jamal431@uitm.edu.my 03-5544 3715
BAHAGIAN PERKHIDMATAN PELANGGAN
Norhazlan Bin Nordin Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian hazlan814@uitm.edu.my 03-5544 3765
Unit Perhubungan Pelanggan
Siti Salwa Binti A. Rahman Pustakawan Kanan Ketua Unit siti_salwa@uitm.edu.my 03-5544 3718
Ak. Nasaruddin Bin Pg. Tajudin Pembantu Pustakawan Kanan Staf aknas392@uitm.edu.my 03-5543 8521
Mohd Khairul Idzwan Bin Mohd Saad Pembantu Pustakawan Kanan Staf mohdkhairul522@uitm.edu.my 03-5544 3234
Shahrul Hairy Bin Shaharuddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf shahrulhairy@uitm.edu.my
Nur Adibah Diyana Binti Othman Pembantu Pustakawan Staf nuradibahdiyana@uitm.edu.my 03-5544 3762
Mohd Hazri Bin Abdul Karim Pembantu Pustakawan Staf hazri8425@uitm.edu.my 03-5544 3234
Reza Edwana Binti Mohetar @ Mokhtar Pembantu Pustakawan Staf edwana@uitm.edu.my 03-5544 3762
Fariz Azuan Bin Harun Pembantu Pustakawan Staf fariz263@uitm.edu.my 03-5544 3762
Noorbaizura Binti Mazlan Pembantu Pustakawan Staf noorbaizura@uitm.edu.my 03-5544 3762
Juliana Binti Hamdan Pembantu Pustakawan Kanan Staf julia438@uitm.edu.my 03-5544 3762
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR UTAMA 03-5544 3716
Kaunter Koleksi Khas PTAR UTAMA 03-5544 3717
Kaunter Learning Common PTAR UTAMA 03-5544 3233
Perkhidmatan Konsultasi PTAR UTAMA 03-5544 8581
Unit Perkhidmatan Koleksi
Muhammad Zaidie Bin Bardan Pustakawan Kanan Ketua Unit mzaidie2746@uitm.edu.my 03-5521 1704
Erry Ezzani Bin Mazlee Pembantu Pustakawan Kanan Staf erry@uitm.edu.my 03-5544 3233
Malek Bin Samirin Pembantu Pustakawan Kanan Staf malek597@uitm.edu.my 03-5544 3233
Muhammad Hazwan Bin Abd Wahab Pembantu Pustakawan Kanan Staf hazwan@uitm.edu.my 03-5544 3233
Mohamad As'shari Bin Omar Pembantu Operasi Staf mohamadas@uitm.edu.my 03-5544 3233
Mohd Yusri Bin Hamid Pembantu Operasi Staf yusrihamid@uitm.edu.my 03-5544 3233
Mohamad Salim bin Ali Pembantu Operasi Staf msalim144@uitm.edu.my 03-5544 3233
Wan Abdul Samad Bin Basirun Pembantu Operasi Staf samad4335@uitm.edu.my 03-5544 3233
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
Roslah Binti Laman Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian roslah@uitm.edu.my 03-5544 3726
Unit Perhubungan Korporat
Mohd Alfarabie Bin Mohd Nasir Pustakawan Kanan Ketua Unit alfarabie@uitm.edu.my 03-5521 1704
Unit Pemasaran dan Publisiti
Adlina Binti Abdullah Pustakawan Kanan Ketua Unit adlin@uitm.edu.my 03-5544 3731
Nor Sabariah Binti Mansor Pustakawan sabariahmansor@uitm.edu.my
Wan Noor Sazidah Binti Wan Fauzi Pembantu Pustakawan Kanan Staf sazidah@uitm.edu.my 03-5544 3755
Mohd Azrry Bin Zakaria Pembantu Pustakawan Staf mohda734@uitm.edu.my 03-5544 3755
Noor Azureen Binti Abd. Aziz Pembantu Penerbitan Staf 03-5544 3755
BAHAGIAN PENYELIDIKAN, PEMBELAJARAN DAN RUJUKAN
Mohd. Ismail Bin Abidin Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian ismailabidin@uitm.edu.my 03-5544 5770
Unit Rujukan
Nik Zatihulwani Binti Jamaludin Pustakawan Ketua Unit nikzatihulwani@uitm.edu.my 03-5521 1701
Kamarulazlan Bin Mohamad Pembantu Pustakawan Kanan Staf kamar441@uitm.edu.my 03-5544 3714
Unit Sokongan Penyelidikan
Siti Rohayu Bin Mohamad Yusof Pustakawan Kanan Ketua Unit sitirohayu@uitm.edu.my 03-5544 3704
Silsoh Bin Khairol Pembantu Pustakawan Staf silsoh@uitm.edu.my 03-5544 3714
Unit Literasi Maklumat
Mohd Hazrul Bin Mohd Hussin Pustakawan Kanan Ketua Unit hazrul@uitm.edu.my 03-5521 1708
Syarifah Hanisah Binti Syed Mokhtarruddin Pembantu Pustakawan Staf 03-5544 3754
JABATAN PERPUSTAKAAN DIGITAL
Ts. Hj. Azizi Bin Jantan Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Jabatan azizi032@uitm.edu.my 03 5544 3711
Mohd. Adib Bin Mohd Mohsin Pembantu Pustakawan Staf adib5529@uitm.edu.my 03 5543 8597
Unit Sistem Maklumat Perpustakaan
Wan Izzatul Fahrah binti Wan Ishak Pegawai Teknologi Maklumat Kanan Ketua Unit izzatul@uitm.edu.my 03-5521 1438
Ja'amayah Binti Kosnan Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan Staf (Sistem) jaamayah@uitm.edu.my 03-5544 3783
Mohd Faizal Bin Sawardi Lukman Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf (Sistem) faizal85@uitm.edu.my 03-5544 3734
Rapeah Binti Mohd Redzuan Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf (Sistem) rapeah956@uitm.edu.my 03-5543 7975
Abdul Hamid Bin Mohd Salleh Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan Staf (Perolehan) hamid@uitm.edu.my 03 5544 3720
Faizul Bin Mohd Kasiran Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf (Perolehan) faizul99@uitm.edu.my 03 5544 3764
Mohd Yazid Bin Yahaya Juruteknik Komputer Kanan Staf (Perolehan) mohdya418@uitm.edu.my 03-5544 3774
BAHAGIAN PEMBELAJARAN PERPUSTAKAAN DIGITAL
Ahmad Faizar Bin Jaafar (Haji) Pustakawan Kanan faizar@uitm.edu.my 03 5544 3732
Unit Pengurusan Portal Perpustakaan
Hasnatul Sabarina Binti Amer Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf hasnatul@uitm.edu.my 03 5544 3767
Unit Pengurusan Pengetahuan
Tc. Mohd Amin Bin Hassan
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf amin9168@uitm.edu.my 03 5521 1417
BAHAGIAN APLIKASI DIGITAL & SUMBER PENDIDIKAN TERBUKA
Mohd Izwan Salim Pustakawan Kanan Ketua Bahagian mohdizwan8733@uitm.edu.my 03-5544 3770
Unit Sumber Kandungan Digital
Rizana Binti Mohd Radwan Pustakawan Kanan Ketua Unit rizana405@uitm.edu.my 03-5544 3763
Bahroni Bin Moojee Pustakawan Kanan Staf bahroni@uitm.edu.my 03-5521 1439
Masnida Hanim Binti Che Mahmood Pustakawan Kanan Staf idahanim@uitm.edu.my 03-5544 3757
Abdul Halim Bin Mohd Daud Pembantu Pustakawan Kanan Staf ahalim409@uitm.edu.my 03-5544 3756
Nur Fatin Nadia Binti Mohamed Nadzri Pembantu Pustakawan Staf nadia3334@uitm.edu.my 03-5544 3756
Faizul Bin Kamaruddin Pembantu Pustakawan Staf faizul899@uitm.edu.my 03-5544 3756
Firdaus Bin Abdul Rahim Pembantu Pustakawan Staf firdaus5545@uitm.edu.my 03-5544 3756
Unit Sistem Akses Terbuka
Asraf Zamani Bin Hazim Pustakawan Ketua Unit asraf500@uitm.edu.my 03-5544 3753
JABATAN ARKIB UNIVERSITI
Ariffin Bin Jamaludin Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Jabatan ariffin460@uitm.edu.my 03-5521 1320
BAHAGIAN ARKIB & MANUSKRIP
Ahmad Amiri Bin Mohamad Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian ahmad403@uitm.edu.my 03-5521 1302
Unit Rekod Universiti
Azniza Binti Mohamad Nor Pegawai Arkib Ketua Unit azniza180@uitm.edu.my 03 5521 1322
Wan Nur Khalidah Binti Wahed Penolong Pegawai Arkib Staf wn_khalidah@uitm.edu.my 03-5544 3157
Muhammad Asyraf Bin Mohd Hata Pembantu Arkib Staf asyraf95@uitm.edu.my 03-5521 1329
Nor Hafizah Binti Ismail Pembantu Arkib Staf norhafizah6525@uitm.edu.my 03-5521 1326
Siti Aminah Binti Daniyan Pembantu Tadbir Staf sitiaminah3191@uitm.edu.my 03-5521 3192
Fauzi Bin Md Noor Pembantu Operasi Staf fauzi474@uitm.edu.my 03-5544 3158
Rahim Bin Ali Pembantu Operasi Staf rahim272@uitm.edu.my
Unit Pemuliharan Bahan
Syaakirah Binti Abdul Khalid Pustakawan Kanan Ketua Unit syaki833@uitm.edu.my 03-5544 3173
Md Haizar Bin Jamian Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf mdhaizar@uitm.edu.my 03-5544 3709
Nor'ain Binti Mohd Noor Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf norain@uitm.edu.my 03-5544 3158
Mohd Ruzaimee Bin Abd Aziz Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf ruzaimee@uitm.edu.my 03-5544 3709
Effiza Sazliana Binti Mohd Salleh Pembantu Pemuliharaan Staf effiza@uitm.edu.my 03-5544 3709
Zulfadhli Bin Sihat Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf zulfa447@uitm.edu.my 03-5544 3709
Mohd Sihabudin Bin Che Ishak @ Ramli Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf sihabudin@uitm.edu.my 03-5544 3709
Khairil Isrun Bin Abdullah Sani Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf isrun@uitm.edu.my 03-5521 1329
Unit Penyelidikan dan Dokumentasi
Abdul Razak Bin Abdul Rahman Pustakawan Kanan Ketua Unit arazak8746@uitm.edu.my 03-5544 3721
Azman Bin Mohd Ajis Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf azman_ajis@uitm.edu.my 03-5544 3192
Mohamad Fairuz Bin Abdul Rahim Pembantu Pemuliharaan Staf fairuz5815@uitm.edu.my 03-5544 3158
Mohd Suhaimi Bin Azman Pembantu Pemuliharaan Staf suhaimi_azman@uitm.edu.my 03-5544 3158
Galeri Tun Abdul Razak
Roszainatul Haizan Binti Rusili Kurator Kanan Ketua Galeri rosza317@uitm.edu.my 03-5544 3179
Harun Al-Rashid Bin Bahrin Penolong Kurator Kanan Staf harun782@uitm.edu.my 03-5543 6966
Abdul Rahim Bin Abdol Wahab Pembantu Penerbitan Kanan Staf arahim434@uitm.edu.my 03-5544 3205
Fadzrul Amri Bin Baharudin Pembantu Pemuliharaan Staf fadzrul@uitm.edu.my 03-5544 3205
PTAR UNDANG-UNDANG
Puan Nur Azian Azis Pustakawan Kanan Ketua azian@uitm.edu.my 03-5544 3738
Soryani Bin Mohamed Jais Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf soryani611@uitm.edu.my 03-5544 3752
Herman Bin Tanbeh Pembantu Pustakawan Kanan Staf herman828@uitm.edu.my 03-5544 3741
Zayani Binti Zakaria Pembantu Pustakawan Staf zayani@uitm.edu.my 03-5544 3743
Remie Bin Salleh Udin Pembantu Pustakawan Staf remie@uitm.edu.my 03-5544 3743
Mohamad Zuraimi Bin Mohd Amin Pembantu Pustakawan Staf mohamadzuraimi@uitm.edu.my 03-5544 3743
Anis Fadilah Binti Zulkifli Pembantu Pustakawan Staf anisfadilah@uitm.edu.my 03-5544 3735
Juniza Binti Addenno Pembantu Pustakawan Kanan Staf juniza951@uitm.edu.my 03-5544 3736
Muhamad Azrin Bin Ismail Pembantu Pustakawan Staf azrin1767@uitm.edu.my 03-5544 3733
Nurul Edzzar Binti Basharudin Pembantu Pustakawan Staf edzzar@uitm.edu.my 03-5544 3737
Mohd Zamalhuri Bin Mustapa Pembantu Operasi Staf zamalhuri@uitm.edu.my 03-5544 3752
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR UNDANG-UNDANG 03-5544 3743
PTAR KEJURUTERAAN
Noredayu binti Rosli Pustakawan Kanan Ketua noredayu9615@uitm.edu.my 03-5544 3812
Muhamad Azmir Bin Sulaiman Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf azmir584@uitm.edu.my 03-5544 3814
Mohd Farid Bin Mohamed Said Pembantu Pustakawan Kanan Staf mfarid425@uitm.edu.my 03-5544 3814
Mohd. Fareez Bin Mohd. Zaini Pembantu Pustakawan Staf fareez8360@uitm.edu.my 03-5544 3814
Muhamad Affendi Bin Manshor Pembantu Pustakawan Staf affendi7316@uitm.edu.my 03-5544 3814
Nur Fatin Binti Tohar Pembantu Pustakawan Staf nurfatin9555@uitm.edu.my 03-5544 8099
Mohd Asmawi Bin Mohamed Pembantu Pustakawan Staf asmawi1877@uitm.edu.my 03-5544 3814
Norhasima Binti Hashim Pembantu Pustakawan Staf norhasimah@uitm.edu.my 03-5544 8099
Norsaliha Binti Mad Mudin Pembantu Pustakawan Staf norsaliha@uitm.edu.my 03-5544 8098
Nur Sakeenah Binti Mahbub Pembantu Pustakawan Staf nsakeenah@uitm.edu.my 03-5544 8098
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3813
Kaunter Perkhidmatan ANNEX PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3871
Pusat IT PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3816
PTAR SAINS & TEKNOLOGI
Nor Hafizah Binti Md Hanafiah Pustakawan Kanan Ketua norhafizah9101@uitm.edu.my 03-5544 3811
Aszari bin Abu Bakar Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf aszari483@uitm.edu.my 03-5544 3818
Mohamad Rusli Bin Ayob Pembantu Pustakawan Kanan Staf mrusli568@uitm.edu.my 03-5544 8549
Jamil bin Mat Noor Pembantu Pustakawan Kanan Staf mjamil771@uitm.edu.my 03-5544 3808
Muhammad Sadruddin Bin Salehudin Pembantu Pustakawan Staf sadruddinsadruddin@uitm.edu.my 03-5544 8549
Nurul Adila Binti Jusoh Pembantu Pustakawan Staf adilajusoh@uitm.edu.my 03-5544 3809
Amy Suzaima Binti Mohd Shafiee Pembantu Pustakawan Staf amy_suzaima@uitm.edu.my 03-5521 1289
Mohd Syazwan Bin Hamzah Pembantu Pustakawan Staf syazwan2216@uitm.edu.my 03-5544 3809
Rozita Binti Sharudin Pembantu Pustakawan Staf rozita_sha@uitm.edu.my 03-5544 3809
Siti Hajar Binti Riduan Pembantu Pustakawan Staf sitihajar7303@uitm.edu.my 03-5521 1289
Zulkarnain Bin Ridzwan Pembantu Pustakawan Staf zulkarnain@uitm.edu.my 03-5544 3809
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR SAINS & TEKNOLOGI 03-5544 3809
Kaunter Perkhidmatan ANNEX PTAR SAINS & TEKNOLOGI 03-5544 3817
PTAR ALAM BINA
Nurul Farihah Binti Sarmin Panut Pustakawan Kanan Ketua nurul059@uitm.edu.my 03-5544 4392
Badlee Shah Bin Yahaya Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf badle823@uitm.edu.my 03-5543 8465
Noorwazit Bin Nuruddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf noorwazit942@uitm.edu.my 03-5544 8463
Ili Kaiyisah Binti Abdul Rahman Pembantu Pustakawan Staf kaiyisah@uitm.edu.my 03-5543 8463
Nor Shafiqah Alia Binti Amran Pembantu Pustakawan Staf alia_amran@uitm.edu.my 03-5543 8466
Wan Nur Syuhada Binti Wan Adnan Pembantu Pustakawan Staf syuhada3664@uitm.edu.my 03-5543 8465
Zharif Farhan Bin Muhamad Pauzi Pembantu Pustakawan Staf zhari328@uitm.edu.my 03-5543 8466
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR ALAM BINA 03-5544 4393