Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Staff Directory

Perpustakaan Tun Abdul Razak

Search using first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PEJABAT KETUA PUSTAKAWAN
Jamalludin Bin Sulaiman Ketua Pustakawan Ketua PTJ jamal431@uitm.edu.my 03-5544 2006
Norizma Azdalita Binti Abd Aziz Pembantu Setiausaha Pejabat Setiausaha norizma7460@uitm.edu.my 03-5544 2288
JABATAN TRANSFORMASI & GOVERNAN PERPUSTAKAAN
Ts. Hj. Azizi Bin Jantan Ketua Timbalan Pustakawan Ketua Jabatan azizi032@uitm.edu.my 03 5544 3700
Unit Pembangunan Bakat
Nurul Aida Binti Noor Azizi Pustakawan Kanan Ketua Unit nurul340@uitm.edu.my 03-5544 3778
Wan Nur Syuhada Binti Wan Adnan Pembantu Pustakawan Staf syuhada3664@uitm.edu.my 03-5521 3758
Unit Sumber Manusia
Nor Asimah Binti Mahmud Pegawai Eksekutif Kanan Staf norasimah372@uitm.edu.my 03-5544 3703
Nurul Nadiah Binti Harun Pembantu Pustakawan Kanan Staf nnadia8373@uitm.edu.my 03-5544 3701
Khairy Bin Mohd Zain Pemandu Kanan Staf 03-5544 3702
BAHAGIAN DASAR & PERANCANGAN STRATEGIK
Nor Azwani Binti Mohamad Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian azwani8102@uitm.edu.my 03-5544 3707
Unit Kualiti
Siti Aishah binti Sadan Pustakawan Kanan Ketua Unit sitia438@uitm.edu.my 03-5544 3725
Laily Hafidzun Binti Sukri Pustakawan lailyhafidzun@uitm.edu.my 03-5544 3757
Seri Ida Idayu Binti Sarffuddin Pembantu Pustakawan Staf seriidayu@uitm.edu.my 03-5544 3766
Ili Kaiyisah Binti Abdul Rahman Pembantu Pustakawan Staf kaiyisah@uitm.edu.my
Nora Binti Ahmad Noh Pembantu Pustakawan Staf
Mohammad Faiz Bin Pakir Mohamad Pembantu Operasi Staf
Unit Kewangan & Infrastruktur
Nur Azian Azis Pustakawan Kanan Ketua Unit azian@uitm.edu.my 03-5544 4096
Badlee Shah Bin Yahaya Ketua Pembantu Pustakawan Staf badle823@uitm.edu.my 03-5544 3714
Murni Binti Othman Pembantu Pustakawan Kanan Staf murniothman@uitm.edu.my
Shaiful Akhuan Bin Mohd Jusoh Penolong Jurutera (Awam) Staf shaiful493@uitm.edu.my 03-5544 3750
Jamaluddin Bin Jukari Penolong Jurutera (Elektrik) Staf jamal491@uitm.edu.my 03-5544 3750
Muhammad Faisal Ridhwan Bin Abd. Khalid Penolong Jurutera (Audio Visual) Staf 03-5544 3750
BAHAGIAN KOMUNIKASI KORPORAT
Shahidatul Akhmam Rambeli Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian shahidatul@uitm.edu.my 03-5543 5770
Unit Perhubungan Awam
Zuhaslinda binti Sulaiman Pustakawan Kanan Ketua Unit zuhaslinda@uitm.edu.my 03 5521 1704
Mohd Khairul Idzwan Bin Mohd Saad Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf mohdkhairul522@uitm.edu.my 03-5544 3234
Mohd Azrry Bin Zakaria Pembantu Pustakawan Staf mohda734@uitm.edu.my
Muhammad Fikree Bin Rahmat Jurufoto Staf mfikree@uitm.edu.my
Unit Penerbitan & Pemasaran
Asmah Binti Sabtu Pustakawan Kanan Ketua Unit asmah640@uitm.edu.my 03-5544 3731
Wan Noor Sazidah Binti Wan Fauzi Pembantu Pustakawan Kanan Staf sazidah@uitm.edu.my
Noor Azureen Binti Abd. Aziz Pembantu Penerbitan Staf azureenaziz@uitm.edu.my
Muhammad Hazhar Bin Abd Aziz Pembantu Pustakawan Staf
JABATAN SUMBER RUJUKAN UNIVERSITI
Aznur Umiza Binti Abu Kasim @ Abu Kassim Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Jabatan aznurumi@uitm.edu.my 03-5544 3796
BAHAGIAN SUMBER ELEKTRONIK
Dr.Hjh Adlina Binti Abdullah Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian adlin@uitm.edu.my 03-5544 3747
Unit Pangkalan Data & eBook
Syaakirah Binti Abdul Khalid Pustakawan Kanan Ketua Unit syaki833@uitm.edu.my 03-5543 5797
Nurul Farihah Binti Sarmin Panut Pustakawan Kanan Staf nurul059@uitm.edu.my 03-5544 3794
Mohd Aizat Farhan B. Sayfol Anuar Pembantu Pustakawan Staf aizat9610@uitm.edu.my 03-5544 3795
Nik Nurshihah Binti Muhamad Pembantu Pustakawan Kanan Staf nurshihah@uitm.edu.my 03-5544 3795
BAHAGIAN SUMBER BERCETAK
Masnida Hanim Binti Che Mahmood Pustakawan Kanan Ketua Bahagian idahanim@uitm.edu.my 03-5544 3725
Unit Pembangunan Koleksi
Jaz Norfazuna Binti Jaafar Pustakawan Kanan Ketua Unit norfazuna2335@uitm.edu.my 03-5543 5797
Nik Zatihulwani Binti Jamaludin Pustakawan Kanan Staf nikzatihulwani@uitm.edu.my 03-5521 1701
Mohamad Komiri Bin Surono Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf mkomiri842@uitm.edu.my 03-5543 5798
Mohamad Rusli Bin Ayob Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf mrusli568@uitm.edu.my
Marlia Hanie Binti Md. Said Pembantu Pustakawan Kanan Staf marlia299@uitm.edu.my 03-5544 3780
Mohd Izwan Bin Ismail Pembantu Pustakawan Kanan Staf izwan786@uitm.edu.my 03-5544 3723
Kamarulazlan Bin Mohamad Pembantu Pustakawan Kanan Staf kamar441@uitm.edu.my 03-5544 3714
Muhamad Nasir Bin Roslan Pembantu Pustakawan Staf nasir_roslan@uitm.edu.my 03-5544 3779
Siti Khadijah Binti Hussin Pembantu Pustakawan Staf skhadijah0470@uitm.edu.my 03-5544 3611
Nor Shafiqah Alia Binti Amran Pembantu Pustakawan Staf alia_amran@uitm.edu.my 03-5544 3773
Muhammad Amirul Bin Mohd Desa Pembantu Pustakawan Staf
JABATAN PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Hani Liza Binti Norfin Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Jabatan hani@uitm.edu.my 03-5544 3765
BAHAGIAN PERKHIDMATAN PELANGGAN
Azura Binti Mohamad Hashim Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian azura944@uitm.edu.my 03-5544 8313
Unit Sirkulasi
Siti Salwa Binti A. Rahman Pustakawan Kanan Ketua Unit siti_salwa@uitm.edu.my 03-5544 3718
Ak. Nasaruddin Bin Pg. Tajudin Pembantu Pustakawan Kanan Staf aknas392@uitm.edu.my 03-5543 8521
Shahrul Hairy Bin Shaharuddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf shahrulhairy@uitm.edu.my
Muhammad Hazwan Bin Abd Wahab Pembantu Pustakawan Kanan Staf hazwan@uitm.edu.my 03-5544 3233
Nur Adibah Diyana Binti Othman Pembantu Pustakawan Staf nuradibahdiyana@uitm.edu.my 03-5544 3762
Mohd Hazri Bin Abdul Karim Pembantu Pustakawan Kanan Staf hazri8425@uitm.edu.my 03-5544 3234
Reza Edwana Binti Mohetar @ Mokhtar Pembantu Pustakawan Kanan Staf edwana@uitm.edu.my 03-5544 3762
Noorbaizura Binti Mazlan Pembantu Pustakawan Staf noorbaizura@uitm.edu.my 03-5544 3762
Muhamad Azrin Bin Ismail Pembantu Pustakawan Kanan Staf azrin1767@uitm.edu.my 03-5544 3762
Mohamad As'shari Bin Omar Pembantu Operasi Staf mohamadas@uitm.edu.my 03-5544 3233
Mohd Yusri Bin Hamid Pembantu Operasi Staf yusrihamid@uitm.edu.my 03-5544 3233
Mohamad Salim bin Ali Pembantu Operasi Staf msalim144@uitm.edu.my 03-5544 3233
Wan Abdul Samad Bin Basirun Pembantu Operasi Staf samad4335@uitm.edu.my 03-5544 3233
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR UTAMA 03-5544 3716
Kaunter Koleksi Khas PTAR UTAMA 03-5544 3717
Kaunter Learning Common PTAR UTAMA 03-5544 3233
Perkhidmatan Konsultasi PTAR UTAMA 03-5521 8581
Unit Rujukan
Mohd Izwan Salim Pustakawan Kanan Ketua Unit mohdizwan8733@uitm.edu.my 03-5544 3775
Muhammad Farid Zulhilmi Bin Zulkafli Pembantu Pustakawan Staf
Meja Rujukan PTAR UTAMA 03-5543 8581
BAHAGIAN SOKONGAN PENYELIDIKAN
Dr. Hjh Zalifah Binti Awang Zakaria Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian zalifah801@uitm.edu.my
Unit Pengurusan Data Penyelidikan
Siti Rohayu Binti Mohamad Yusof Pustakawan Kanan Ketua Unit sitirohayu@uitm.edu.my 03-5544 3704
Muhammad Zaidie Bin Bardan Pustakawan Kanan mzaidie2746@uitm.edu.my 03-5521 1708
Rusinorhelmi Bin Mohamad Sukur Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf rusinor470@uitm.edu.my 03-5544 3755
Ahmad Shafik Bin Rosli Pembantu Pustakawan Kanan Staf ahmadshafik@uitm.edu.my 03-5544 3755
Unit Pendidikan Pengguna
Mohd Hazrul Bin Mohd Hussin Pustakawan Kanan Ketua Unit hazrul@uitm.edu.my 03-5521 1708
Eza Eliana Binti A Wahid Pustakawan Kanan Ketua Unit eza080@uitm.edu.my 03-5543 5792
Syarifah Hanisah Binti Syed Mokhtarruddin Pembantu Pustakawan Staf 03-5544 3755
JABATAN PERPUSTAKAAN DIGITAL
Ahamad Zuber Bin Mohamed
Timbalan Ketua Pustakawan Kanan
Ketua Jabatan
ahamad@uitm.edu.my
03 5544 3711
Mohd. Adib Bin Mohd Mohsin Pembantu Pustakawan Kanan Staf adib5529@uitm.edu.my 03 5543 8597
BAHAGIAN APLIKASI & SISTEM PERPUSTAKAAN
Wan Izzatul Fahrah binti Wan Ishak Pegawai Teknologi Maklumat Kanan Ketua Bahagian izzatul@uitm.edu.my 03-5521 1438
Unit Pembangunan Sistem
Ja'amayah Binti Kosnan Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan Ketua Unit jaamayah@uitm.edu.my 03-5544 3783
Rapeah Binti Mohd Redzuan Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Kanan Staf (Sistem) rapeah956@uitm.edu.my 03-5543 7975
BAHAGIAN PEMBELAJARAN PERPUSTAKAAN DIGITAL
Noraishah Binti Abdullah Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian noraishah@uitm.edu.my 03 5544 3732
Unit Pengurusan Pengetahuan
Ahmad Faizar Bin Jaafar (Haji) Pustakawan Kanan Ketua Unit faizar@uitm.edu.my 03 5544 3732
Mohd Faizal Bin Sawardi Lukman Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf faizal85@uitm.edu.my 03-5544 3734
Erry Ezzani Bin Mazlee Pembantu Pustakawan Kanan Staf erry@uitm.edu.my 03-5544 3774
Unit Pengurusan Portal Perpustakaan
Hasnatul Sabarina Binti Amer Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf hasnatul@uitm.edu.my 03 5544 3767
BAHAGIAN REPOSITORI & SAINS TERBUKA
Mohd. Ismail Bin Abidin Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian CUTI BELAJAR
Unit Sumber Kandungan Digital
Mohd Alfarabie Bin Mohd Nasir Pustakawan Kanan Ketua Unit alfarabie@uitm.edu.my 03-5521 1704
Norhamimi Binti Othman Pustakawan Kanan Staf mimi537@uitm.edu.my 03-5544 3763
Bahroni Bin Moojee Pustakawan Kanan Staf bahroni@uitm.edu.my 03-5521 1439
Ummi Halimatunssaadiya Binti Shamsul Yuzli Pustakawan Staf halimatunssaadiyya@uitm.edu.my 03-5544 3756
Nur Fatin Nadia Binti Mohamed Nadzri Pembantu Pustakawan Staf nadia3334@uitm.edu.my 03-5544 3756
Faizul Bin Kamaruddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf faizul899@uitm.edu.my 03-5544 3756
Mohd Syazwan Bin Hamzah Pembantu Pustakawan Staf syazwan2216@uitm.edu.my
Zuraidah Binti Md Hassan Pembantu Pustakawan Staf zuraidah45@uitm.edu.my 03-5544 4090
Unit Sistem Akses Terbuka
Asraf Zamani Bin Hazim Pustakawan Ketua Unit asraf500@uitm.edu.my 03-5544 3753
Zon Zeta (BOICT-PPII)
Faizul Bin Mohd Kasiran Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Ketua Zon (Aduan ICT) faizul99@uitm.edu.my 03 5544 3720
Tc. Mohd Amin Bin Hassan
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf (Aduan ICT) amin9168@uitm.edu.my 03 5544 3751
Aidil Ab Halim Pen. Pegawai Teknologi Maklumat Staf (Aduan ICT)
Mohd Yazid Bin Yahaya Juruteknik Komputer Kanan Staf (Aduan ICT) mohdya418@uitm.edu.my
JABATAN ARKIB UNIVERSITI
Ahmad Amiri Bin Mohamad Timbalan Ketua Pustakawan Kanan Ketua Jabatan ahmad403@uitm.edu.my 03-5521 1320
Siti Aminah Binti Daniyan Pembantu Tadbir Staf sitiaminah3191@uitm.edu.my 03-5521 3192
Rahim Bin Ali Pembantu Operasi Staf rahim272@uitm.edu.my
BAHAGIAN PENGURUSAN REKOD
Azniza Binti Mohamad Nor Pegawai Arkib Kanan Ketua Bahagian azniza180@uitm.edu.my 03 5521 1322
Unit Perkhidmatan Rekod
Muhammad Azrul Nizam Bin Abdul Rahman Pustakawan Ketua Unit azrulnizam@uitm.edu.my 03-5544 3173
Nor Hafizah Binti Ismail Pembantu Arkib Kanan Staf norhafizah6525@uitm.edu.my 03-5521 1326
Muhamad Shazwan Bin Mohamad Noor Pembantu Arkib Staf 03-5521 1329
Azman Bin Mohd Ajis Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf azman_ajis@uitm.edu.my 03-5544 3192
Khairil Isrun Bin Abdullah Sani Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf isrun@uitm.edu.my 03-5521 1329
Md Haizar Bin Jamian Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf mdhaizar@uitm.edu.my 03-5544 3709
Nor'ain Binti Mohd Noor Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf norain@uitm.edu.my 03-5544 3158
Zulfadhli Bin Sihat Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf zulfa447@uitm.edu.my 03-5544 3709
Effiza Sazliana Binti Mohd Salleh Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf effiza@uitm.edu.my 03-5544 3709
BAHAGIAN PENGURUSAN ARKIB
Norhazlan Bin Nordin Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Bahagian hazlan814@uitm.edu.my 03-5544 3726
Unit Perkhidmatan Arkib
Abdul Razak Bin Abdul Rahman Pustakawan Kanan Ketua Unit arazak8746@uitm.edu.my 03-5544 3721
Wan Nur Khalidah Binti Wahed Penolong Pegawai Arkib Staf wn_khalidah@uitm.edu.my 03-5544 3157
Abdul Rahim Bin Abdol Wahab Pembantu Penerbitan Kanan Staf arahim434@uitm.edu.my 03-5544 3205
Mohamad Fairuz Bin Abdul Rahim Pembantu Pemuliharaan Staf fairuz5815@uitm.edu.my 03-5544 3158
Mohd Suhaimi Bin Azman Pembantu Pemuliharaan Staf suhaimi_azman@uitm.edu.my 03-5544 3158
Mohd Ruzaimee Bin Abd Aziz Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf ruzaimee@uitm.edu.my 03-5544 3709
Mohd Sihabudin Bin Che Ishak @ Ramli Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf sihabudin@uitm.edu.my 03-5544 3709
Unit Galeri Tun Abdul Razak
Roszainatul Haizan Binti Rusili Pegawai Tadbir Kanan Ketua Galeri rosza317@uitm.edu.my 03-5544 3179
Harun Al-Rashid Bin Bahrin Penolong Kurator Kanan Staf harun782@uitm.edu.my 03-5543 6966
Abdul Rahim Bin Abdol Wahab Pembantu Penerbitan Kanan Staf arahim434@uitm.edu.my 03-5544 3205
Fadzrul Amri Bin Baharudin Pembantu Pemuliharaan Staf fadzrul@uitm.edu.my 03-5544 3205
PTAR UNDANG-UNDANG
Hanani Binti Rojikin Pustakawan Kanan Ketua hanani_rojikin@uitm.edu.my 03-5544 3738
Anis Fadilah Binti Zulkifli Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf anisfadilah@uitm.edu.my 03-5544 3735
Herman Bin Tanbeh Pembantu Pustakawan Kanan Staf herman828@uitm.edu.my 03-5544 3741
Zayani Binti Zakaria Pembantu Pustakawan Kanan Staf zayani@uitm.edu.my 03-5544 3743
Remie Bin Salleh Udin Pembantu Pustakawan Kanan Staf remie@uitm.edu.my 03-5544 3743
Mohamad Zuraimi Bin Mohd Amin Pembantu Pustakawan Kanan Staf mohamadzuraimi@uitm.edu.my 03-5544 3743
Juniza Binti Addenno Pembantu Pustakawan Kanan Staf juniza951@uitm.edu.my 03-5544 3736
Juliana Binti Hamdan Pembantu Pustakawan Kanan Staf julia438@uitm.edu.my 03-5544 3733
Nurul Edzzar Binti Basharudin Pembantu Pustakawan Staf edzzar@uitm.edu.my 03-5544 3737
Mohd Zamalhuri Bin Mustapa Pembantu Operasi Staf zamalhuri@uitm.edu.my 03-5544 3752
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR UNDANG-UNDANG 03-5544 3743
PTAR KEJURUTERAAN
Rizana Binti Mohd Radwan Pustakawan Kanan Ketua rizana405@uitm.edu.my 03-5544 3812
Mohd Fitri Bin Ruslan Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf mfitri399@uitm.edu.my 03-5544 3814
Mohd Farid Bin Mohamed Said Pembantu Pustakawan Kanan Staf mfarid425@uitm.edu.my 03-5544 3814
Mohd. Fareez Bin Mohd. Zaini Pembantu Pustakawan Staf fareez8360@uitm.edu.my 03-5544 3814
Muhamad Affendi Bin Manshor Pembantu Pustakawan Staf affendi7316@uitm.edu.my 03-5544 3814
Nur Fatin Binti Tohar Pembantu Pustakawan Staf nurfatin9555@uitm.edu.my 03-5544 8099
Mohd Asmawi Bin Mohamed Pembantu Pustakawan Staf asmawi1877@uitm.edu.my 03-5544 3814
Norhasima Binti Hashim Pembantu Pustakawan Staf norhasimah@uitm.edu.my 03-5544 8099
Norsaliha Binti Mad Mudin Pembantu Pustakawan Staf norsaliha@uitm.edu.my 03-5544 8098
Nur Sakeenah Binti Mahbub Pembantu Pustakawan Staf nsakeenah@uitm.edu.my 03-5544 8098
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3813
Kaunter Perkhidmatan ANNEX PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3871
Pusat IT PTAR KEJURUTERAAN 03-5544 3816
PTAR SAINS & TEKNOLOGI
Nor Hafizah Binti Md Hanafiah Pustakawan Kanan Ketua norhafizah9101@uitm.edu.my 03-5544 3811
Aszari bin Abu Bakar Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf aszari483@uitm.edu.my 03-5544 3818
Jamil bin Mat Noor Pembantu Pustakawan Kanan Staf mjamil771@uitm.edu.my 03-5544 3808
Muhammad Sadruddin Bin Salehudin Pembantu Pustakawan Staf sadruddinsadruddin@uitm.edu.my 03-5544 8549
Nurul Adila Binti Jusoh Pembantu Pustakawan Staf adilajusoh@uitm.edu.my 03-5544 3809
Amy Suzaima Binti Mohd Shafiee Pembantu Pustakawan Staf amy_suzaima@uitm.edu.my 03-5521 1289
Rozita Binti Sharudin Pembantu Pustakawan Staf rozita_sha@uitm.edu.my 03-5544 3809
Siti Hajar Binti Riduan Pembantu Pustakawan Staf sitihajar7303@uitm.edu.my 03-5521 1289
Zulkarnain Bin Ridzwan Pembantu Pustakawan Staf zulkarnain@uitm.edu.my 03-5544 3809
Abdul Muhsin Bin Abd Rasid Pembantu Pustakawan Staf muhsin8586@uitm.edu.my
Fatimah Munirah Binti Shafii Pembantu Pustakawan Kanan Staf fatimah849@uitm.edu.my 03-5544 3705
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR SAINS & TEKNOLOGI 03-5544 3809
Kaunter Perkhidmatan ANNEX PTAR SAINS & TEKNOLOGI 03-5544 3817
PTAR ALAM BINA
Norazlin Binti Mohd. Yusof Pustakawan Kanan Ketua norazlin305@uitm.edu.my 03-5544 4392
Noorwazit Bin Nuruddin Pembantu Pustakawan Kanan Staf noorwazit942@uitm.edu.my 03-5544 8463
Silsoh Bin Khairol Pembantu Pustakawan Staf silsoh@uitm.edu.my 03-5543 8465
Abdul Halim Bin Mohd Daud Pembantu Pustakawan Tertinggi Staf ahalim409@uitm.edu.my
Nur Azini Binti Azman Pembantu Pustakawan Staf nur_azin@uitm.edu.my 03-5543 8466
Nur Lian Binti Abd Halid Pembantu Pustakawan Staf nurlian9597@uitm.edu.my 03-5543 8465
Zharif Farhan Bin Muhamad Pauzi Pembantu Pustakawan Kanan Staf zhari328@uitm.edu.my 03-5543 8466
Kaunter Perkhidmatan Pelanggan PTAR ALAM BINA 03-5544 4393