Staff Directory

Perpustakaan Dato' Jaafar Hassan

Type something in the input field to search the table for first names, last names or emails:


Nama Jawatan Fungsi Email Nom. Tel
PEJABAT KETUA PERPUSTAKAAN
Mohd Fahizan Hamid Timbalan Ketua Pustakawan Ketua Perpustakaan mohdfazi@uitm.edu.my 04-988 2007
UNIT PENTADBIRAN ORGANISASI & PEMBANGUNAN BAHAN
Nur Hayati Abd Satar Pustakawan Kanan Ketua Unit hayati787@uitm.edu.my 04-988 2066
Latihan & Sumber Manusia
Ku Nor Ashsikin Ku Chik Kerani Kanan Staf kunorashsikin@uitm.edu.my 04-988 2064
Pesanan Bahan, Hadiah & Pertukaran
Sharifah Jalina Syed Ali Pembantu Pustakawan Kanan Staf jalina375@uitm.edu.my 04-988 2065
Mazlini Abdul Malik Pembantu Pustakawan Kanan Staf mazlini@uitm.edu.my 04-988 2068
Sairul Nizar Saidin Pembantu Pustakawan Kanan Staf sairulnizar@uitm.edu.my 04-988 2068
Ahmad Amin Md Akhir Pembantu Operasi Staf ahmadamin@uitm.edu.my 04-988 2068
Imbangan Bahan & Pelupusan
Masyina Mashor Pembantu Pustakawan Kanan Staf masyina@uitm.edu.my 04-988 2068
UNIT PERKHIDMATAN PERPUSTAKAAN
Khairil Izwan Hasan Pustakawan Ketua Unit khairilizwan@uitm.edu.my 04-988 2057
Komunikasi Korporat
Muhd. Nasrul Naim Haslin Pembantu Pustakawan Staf nasrul895@uitm.edu.my 04-988 2061
Perkhidmatan Digital
Asneezam Ahmad Pembantu Pustakawan Kanan Staf asneezam@uitm.edu.my 04-988 2061
Perkhidamatan Pelanggan & Koleksi
Zuhairah Abd Rahman Pembantu Pustakawan Kanan Staf zuhairah@uitm.edu.my 04-988 2061
Nor Rizam Salleh Pembantu Operasi Staf norrizam@uitm.edu.my 04-988 2061
UNIT RUJUKAN & ARKIB
Nor Azrina Kasim Pustakawan Ketua Unit norazrina@uitm.edu.my 04-988 2056
Penyelidikan, Pembelajaran & Rujukan
Abd Aziz Zainol Pembantu Pustakawan Kanan Tertinggi Staf abdazizzainol@uitm.edu.my 04-988 2067
Farady Omar Pembantu Pustakawan Kanan Staf farady@uitm.edu.my 04-988 2067
Pemuliharaan
Mohd Mohsim Othman Pembantu Pemuliharaan Staf mohsim518@uitm.edu.my 04-988 2059
Pengurusan Rekod & Arkib
Hamizah Sakri Pembantu Pemuliharaan Kanan Staf hamizah912@uitm.edu.my 04-988 2059
Anis Zahira A. Rahman Pembantu Pustakawan Kanan Staf aniszahira@uitm.edu.my 04-988 2067
Nur Farahanim Abdull Jamal Pembantu Pustakawan Staf farahanim@uitm.edu.my 04-988 2067