{slider title="Perpustakaan Tun Abdul Razak" open="false"}
PTAR

Perpustakaan Tun Abdul Razak

Mrs. Jaz Norfazuna binti Jaafar

Librarian

Bahagian Perkhidmatan Akademik | Perpustakaan Tun Abdul Razak Utama

03-55438581 / 03-55438582 / 03-55211701

norfazuna2335@salam.uitm.edu.my

{slider title="Law Library"}
PTAR

Law Library

Mrs. Cik Nordiana Tukijo

Librarian

Perpustakaan Undang-Undang Tun Abdul Razak

03-55443733

nordiana7392@salam.uitm.edu.my

{slider Perpustakaan Kejuruteraan}
PTAR

Perpustakaan Kejuruteraan

Mr. Bahroni Moojee

Librarian

Perpustakaan Kejuruteraan Tun Abdul Razak

03-55436516

bahroni@salam.uitm.edu.my

{slider Perpustakaan Sains dan Teknologi}
PTAR

Perpustakaan Sains dan Teknologi

Mrs. Asmah binti Sabtu

Librarian

Perpustakaan Sains & Teknologi Tun Abdul Razak

03-55211289

asmah640@salam.uitm.edu.my

{slider Perpustakaan Alam Bina}
PTAR

Perpustakaan Alam Bina

Mr. Ahmad Nazri bin Jaafar

Librarian

Perpustakaan Alam Bina Tun Abdul Razak / PTAR FSPU

03-55444392

ahmad173@salam.uitm.edu.my

{slider Perpustakaan Tun Abdul Razak, Kampus Puncak Alam}
PTAR

Perpustakaan Tun Abdul Razak, Kampus Puncak Alam

Mrs. Nurul Diana Jasni

Senior Librarian

Perpustakaan Tun Abdul Razak UiTM Kampus Puncak Alam

03-32584257

diana875@salam.uitm.edu.my

{slider Perpustakaan Tun Abdul Razak, Kampus Puncak Perdana}
PTAR

Perpustakaan Tun Abdul Razak, Kampus Puncak Perdana

Mr. Hazrul Amir Tomyang

Senior Librarian

Perpustakaan Tun Abdul Razak, UiTM Kampus Puncak Perdana

03-79622078

hazrulamir@salam.uitm.edu.my

{slider Medical Library}
PTAR

Medical Library

Cik Wan Rohani Wan Chin

Librarian

Perpustakaan UiTM Kampus Sungai Buloh / Kampus Selayang

03-61267522

rohani4029@salam.uitm.edu.my

{slider INTEC Library}
PTAR

INTEC Library

Norillenna Mohd Salleh

Librarian

Perpustakaan INTEC

03-5522 7439

norillenna2714@salam.uitm.edu.my

{/sliders}